Šentjur, 22. 4. 2016 – Na Šentjurjevem na svoj račun pridejo tudi mladi, željni dobre glasbe. Šentrock je v preteklih letih postal sinonim za dobro zabavo ob odlični glasbi. Tudi letos je ekipi Študentskega kluba mladih Šentjur uspelo. Na odru so zvrstile štiri bolj ali manj prepoznavne glasbene skupine. Zbrane je ogrela skupina BRO s kombinacijo reggae in klasične glasbe, nato pa so jih dokončno razgreli še Elvis Jackson. Ker po utrudljivem plesu prija malo oddiha, so za to poskrbeli člani hrvaške retro pop skupine Jinx. Domov in v sladke sanje so obiskovalce pospremili člani najimenitnejše ska zasedbe v Sloveniji, Red Five Point Star.
Najboljši rock žur v Šentjurju tudi tokrat ni razočaral. Na obrazih vseh, glasbenikov in obiskovalcev, treznih ali opitih, mladih in manj mladih, sta se širila nasmeh in dobra volja. Ker pa fotografije povedo več kot tisoč besed, vas vabimo na ogled fotogalerije. (Zoran Borovšak)








































































