20.9 C
Šentjur pri Celju
01/06/2023
sentjur.net

Z donacijo državne sekretarke do novega dezinfektorja

Ponikva, 20. 4.2020 – Že dolgo se v društvu kaže potreba po nabavi dezinfekcijske naprave za čiščenje dihalnih mask. Gasilci so na letošnjem občnem zboru, v mesecu februarju, izrazili željo po nabavi dezinfektorske naprave. Na njihovo željo se je velikodušno odzvala krajanka in ob enem tudi državna sekretarka v kabinetu predsednika vlade, Jelka Godec.

Godčeva je tako iz svojega žepa gasilcem podarila donacijo v višini 500 evrov, ki je bila povsem namenjena za nabavo novega dezinfektorja. Dezinfektor za maske skupno stane okoli 600 evrov. Napravo so gasilci že kupili in pripeljali v domači gasilski dom, kjer bo še kako koristno prišla prav pri dezinfekciji dihalnih mask. Gasilci PGD Ponikva se Jelki Godec iskreno zahvaljujejo za njeno velikodušno dejanje. (Tjaša Ferlež)

Sorodne novice

Ob 100. obletnici društva lani prevzeli novo vozilo

Jure Godler

Začetek leta s Petrolovo donacijo

Tjaša Ferlež

Gasilska vaja: Pogasili objekt z nameščenimi sončnimi celicami

Tjaša Ferlež

ŠENTJUR: Diaci vstopa v četrti mandat. Prejel 70,58 % glasov.

ViP

‘Občino Šentjur bomo naredili veselo in sproščeno’

Jure Godler

Diaci dobil protikandidatko: v županski boj tudi Jelka Godec

ViP
Lokalni novičarski portal

Ta spletna stran uporablja piškotke za izboljšanje vaše izkušnje. Predvidevamo, da se s tem strinjate, lahko pa se odločite, če želite. Sprejmi Preberi več