17.1 C
Šentjur pri Celju
21/05/2026
sentjur.net

Mamicam podarili šopek sreče

Gorica pri Slivnici, 21. marec 2019 – Že nekaj dni pred mednarodnim dnevom mater, so se – materam – v domačem kulturnem domu zahvalili učenci OŠ Slivnica pri Celju. Že ob vstopu so jim podarili rožice iz filca, ki so jih pri pouku izdelali sami. Občutno večje število obiskovalcev na letošnji prireditvi Šopek sreče, je že pred samim začetkom prireditve zaposlilo očete, saj je bilo potrebno v dvorano prinesti še precej dodatnih stolov.

Program so prepletale glasbene točke, plesi – tako moderni kot folklorni in deklamacije, predstavil pa se je tudi šolski otroški pevski zbor, pod vodstvom Metke Bevc. Nastopajoči so tekom prireditve na križanko v ozadju prinašali posamezne črke, ki so ob koncu tvorile geslo “družina”. Zadnjo črko je dodal predsednik KS Gorica pri Slivnici, Janez Palčnik, ki je v sledečem pozdravu poudaril pomembno vlogo mater ter žensk na sploh.

(ViP)

Sorodne novice

Kje mamici bi rož nabral …

Jure Godler

Prijeten in srčen kulturni zaključek na Prevorju

Darja Fišer

Prostosrčnih 30 – v melodiji dobrote in medgeneracijske povezanosti

Jure Godler

V novo leto s krvodajalsko akcijo v Gorici pri Slivnici

Jure Godler

Dve naši šoli postali “naj kulturni”

Jure Godler

Med ropotom kopit

Tjaša Ferlež
Lokalni novičarski portal

Ta spletna stran uporablja piškotke za izboljšanje vaše izkušnje. Predvidevamo, da se s tem strinjate, lahko pa se odločite, če želite. Sprejmi Preberi več