Šentjur pri Celju
20/10/2021
sentjur.net

Člani DU Šentjur odlični v šahu, ribolovu in balinarju

Stranice, 24. 7. 2015 – Društvo upokojencev Šentjur ima več športnih sekcij, kjer člani že več let redno tekmujejo v pokrajinskih športnih igrah Celjske regije. Upokojenci se med seboj pomerijo v šahu, ribolovu in balinanju. Letos se je šahovsko tekmovanje odvijalo v Stranicah, kjer je sodelovalo osem ekip, med temi je šentjurska ekipa štirih članov osvojila drugo mesto. Prejeli so pokal, medalje in pisno priznanje. Tekmovanje v ribolovu se je odvijalo 2. julija na Slivniškem jezeru, kjer je sodelovalo pet ekip. Ekipa štirih ribičev društva je osvojila tretje mesto in tudi prejela pokal, medalje in pisno priznanje. Tekmovanje v balinanju se je odvijalo 30. junija v Žalcu, kjer je tekmovalo 12 moških in 6 ženskih ekip. Moška ekipa DU Šentjur je osvojila odlično četrto mesto. Ženska ekipa je osvojila tretje mesto med 6 ekipami. Vse ekipe so že več let uspešne, saj se vedno vračajo z nagradami, kar je odraz aktivnosti športne sekcije v društvu. (Marija Aužner)