Slovenj Gradec, 13. in 14. 6. 2026 – Na dvodnevnem atletskem Prvenstvu Slovenije za kategorijo mlajših članov (U23) so člani Atletskega kluba Asfalt Kovač Šentjur osvojili kar tri medalje. Filip Cmok je z osebnim rekordom osvojil 1. mesto in naslov državnega prvaka Slovenije za leto 2026 v teku na 5 km. Zmagala je tudi Urška Ogrizek v teku na 100 m. Tretjo medaljo je ponovno osvojil Filip Cmok, ki je drugi tekmovalni dan v teku na 3000 m osvojil 2. mesto.

