Dramlje, 5. 12. 2018 – V sredo je pridne drameljske otroke v cerkvi sv. Marije Magdalene obiskal sv. Miklavž. Pred njegovim prihodom je bila kratka sv. maša, ki so jo popestrili otroški pevci pod vodstvom Anje Preložnik, nato pa je v spremstvu angelčkov prišel Miklavž. Letos ga je spremljal tudi parkelj, ki pa ni nikogar odnesel, ker so vsi otroci obljubili, da bodo pridni.
Dogodek je s pomočjo nekaterih članov katehetskega sveta – Dragice Dobnik, Danice Čater, mladinskih animatorjev in katehistinje, sestre Anje, ponovno organizirala Marija Lavbič. Hvala vsem in vsakemu posebej! Miklavžu je prijazno pomagala tudi Albina Kolar, uspelo mu je obdariti preko 100 otrok in obljubil je, da jih prihodnje leto ponovno obišče. (Monika Kačičnik)







