Luče, 9. 8. 2014 – Lučani so letos povabili šentjurske balinarje v goste na turnir ob svojem občinskem prazniku. Že drugič so tekmovali člani društva iz sekcije Milan Vrbajac – Vrbno. Tekmovale so tri ekipe: ekipa Varpolje, ekipa Šentjur – sekcija Vrbno in domačini iz Luč – Log. Ekipa Vrbno je igrala zelo uspešno, osvojila prvo mesto in s tem prehodni pokal. Balinarji iz Luč so se šele lani registrirali kot društvo balinarjev Luče – Log, zato še niso imeli pripravljenega pokala za podeljevanje. Letos so se temeljito pripravili na turnir in povabili v goste vse lanske ekipe. Zmagala je zopet ekipa Šentjur – sekcija Vrbno. Vrnili so se z velikim zadovoljstvom nad zmago s prehodnim pokalom v roki, kar je vidno na njihovih obrazih na sliki. (M. A.)








