Rogaška Slatina, 5.10.2015 – V Športni dvorani Balinček je bila tekma med balinarji Športno-balinarskega kluba Rogaška Crystal – rekreativci – in med balinarji prijateljskega Balinarskega kluba Slivnica. V gostujoči ekipi so igral: Miha Iskra, Jože Turčič, Dragica Smrečnik, Kasim Šakušič, Joka Turčič in Cveto Žalar. Pri domačinih Boris Juras, Ivo Šeligo, Vlado Virant, Anzi Poš in Bogdan Štravs. Po zelo izenačeni igri je temu tudi bil primeren rezultat 4:4. V domačem klubu ugotavljajo, da je v sosednjih klubih velika prisotnost žensk, kar je zelo pohvalno. (Milenka Blažević, foto: Milenka Blažević)











