Šentjur
16/09/2019
sentjur.net

Naši atleti kar petkrat na zmagovalnem odru

Ravne na Koroškem, 8. 10. 2016 – Na 50. krosu občinskih reprezentanc, ki se je odvijalo na Ravnah na Koroškem,  je za občinsko reprezentanco občine Šentjur nastopilo 8 tekačev Atletskega kluba Asfalt Kovač Šentjur. Medalje so osvojili kar štirje – Ambrož Amon je osvojil drugo mesto v teku na 3 kilometre v kategoriji starejših mladincev, drugo mesto je osvojila tudi Mojca Centrih v teku na 2 kilometra ter Jan Pavlič med 7. razredi v teku na 1 km. Nika Škornik je osvojila tretje mesto v teku na 1 km ter skupaj z Nežo Artnak, ki je bila sedma v isti kategoriji, osvojila tudi ekipno 2. mesto med osmošolkami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA