Šentjur pri Celju
20/07/2024
sentjur.net

Stopničke na regijski orientaciji

Štore, 30. 6. 2024 – Konec meseca junija so v Štorah gostili regijsko tekmovanje v gasilski orientaciji, ki so ga organizirali člani Prostovoljnega gasilskega društva Štore v sodelovanju z Gasilsko zvezo Celje in Celjsko gasilsko regijo. Skupaj je v kategorijah pionirk, pionirjev, mladink, mladincev, pripravnic in pripravnikov nastopilo 77 trojk. Med njimi so se najboljše ekipe uvrstile na državno tekmovanje. Na regijski orientaciji se je predstavilo tudi nekaj šentjurskih ekip, med katerimi so nekatere dosegle odlične rezultate. V kategoriji pionirk je 2. mesto pripadlo PGD Planina pri Sevnici. V kategoriji mladink so 1. mesto osvojile mladinke iz PGD Loka pri Žusmu. V kategoriji mladincev so 1. mesto osvojili mladinci iz PGD Dobrina,  3. mesto pa mladinci PGD Loka Pri Žusmu. (Tjaša Ferlež, Foto: Lucija Šantej)