Šentjur pri Celju
05/04/2020
sentjur.net

Domači priigrali točko dve minuti pred koncem

Šentjur, 2. 5. 2015 – Šentjurski nogometaši Fosiluma Šentjur so spomladanski del sezone začeli odlično, nato pa nanizali dva zaporedna poraza. Tokrat so v goste v Športni park Šentjur prišli nogometaši Fužinar Noži Ravne. V prvem delu srečanja so imeli gostje pobudo in brez večjih težav po desnem krilu prihajali v prostor domačega čuvaja mreže Vasje Jurišiča. Po nesrečnem prostem strelu iz desnega boka proti vratom Jurišiča, je ta žogo nespretno odbil v vratnico, ki se je odbila nazaj vratarju v hrbet in končala v domači mreži. V drugem delu so se črni oblaki začeli kopičiti nad domačim moštvom, saj je že v 53. minuti drugega polčasa moral pod prezgodni tuš Jernej Lampret zaradi drugega rumenega kartona. Naši fantje pa se niso predali in pritisk je obrodil sadove. V 88. minuti srečanja je gostujočevem vratarjevem prostoru žoga zadela branilca Fužinarja v roko in sodnik je pokazal na belo točko. Iz 11 metrov je bil natančen Miha Belak, ki je postavil končni rezultat srečanja 1:1. Naši fantje se še vedno nahajajo na solidnem 7. mestu 3. Slovenske nogometne lige – sever, z devetimi zmagami in ravno toliko porazi ter s tremi neodločenimi rezultati. (Jure Godler)