Šentjur pri Celju
03/08/2021
sentjur.net

Štafeta in Rok Jazbec tretja na državnem prvenstvu

Maribor, 25. 9. 2016 – Na ekipnem atletskem Prvenstvu Slovenije za kategorijo U12 in U14, ki je bilo v Mariboru, je nastopilo devet atletov Atletskega kluba Asfalt Kovač Šentjur. Atletsko tekovanje je organiziral AK Koper, so pa poleg atletov, ki trenirajo v atletskih klubih imeli možnost nastopiti tudi učenci in učenke osnovnih šol. Mladi šentjurski atleti so osvojili kar dve bronasti medalji: v štafeti 4 x 100 m U14 deklice v postavi Špela Ipšek, Larisa Ramšak, Eneja Vehovec Pondelak, Eva Kolar s časom 54,53 s  ter v skoku v daljino Rok Jazbec z razdaljo 5,21 m. Eva Kolar je bila četrta v teku na 60 m, visoko šesto mesto pa je osvojila tudi štafeta 4 x 200m v postavi: Špela Ipšek, Zala Hostnik, Larisa Ramšak in Eva Kolar.