Šentjur, 7. 2. 2015 – Tradicionalni minikoncerti, ali “miniči”, kot jim mladina ljubkovalno reče, se očitno vračajo. Po dolgem premoru, saj od prenove kulturnega doma zanje ni bilo primernih prostorov, so se člani kluba ŠKMŠ le pogodili z odgovornimi in skupaj našli nov primeren prostor za to. Galerijo Zgornji trg. Kljub temu, da se prostor na prvi pogled ne zdi najbolj primeren, je med obiskovalci požel navdušenje. Prijetno domače ozračje, intimno in prijetno vzdušje ter ravno prav velik prostor so ob kombinaciji z mamljivimi skupinami privabili dobre glasbe in zabave željne tudi iz bolj oddaljenih krajev naše domovine. Več kot 50 mladih in manj mladih na kupu je dokazalo, da so odsotnost tovrstnih druženj precej pogrešali. Na malem odru sta se zvrstili dve skupini. Prva je nastopila zasedba BlackMonk, ki je s svojimi funky-jazz ritmi dodobra ogrela občinstvo, v nadaljevanju pa so oder zasedli lokalci Ars Groova. Ob njihovih ritmih je večina tudi zaplesala. Ker po dveh koncertih večini še ni bilo za iti domov, sta na koncu svojih pet minut dobila tudi didžeja, ki sta še dodatno razmigala noge obiskovalcev. (Zoran Borovšak)



























